Rozwiązania implantologiczne - HCentrum Stomatologiczne Gdańsk

Implanty są to tytanowe zamienniki utraconego korzenia zęba. Stanowią podbudowę do protetycznej rekonstrukcji. Wyglądają i funkcjonują jak naturalny ząb.
Przy uzupełnianiu braku zęba implantem nie ma potrzeby szlifowania zębów.
Zazwyczaj po usunięciu zęba 50% kości zanika w ciągu pierwszego roku. Obecność implantu zatrzymuje zanik kości.
Badania naukowe potwierdzają powodzenie założenia implantu w 97-98%.

 

Dzięki implantom możemy uzupełniać pojedyncze lub mnogie braki zębowe.
Implanty mogą stanowić podbudowę do prac stałych oraz jako elementy stabilizujące protezy ruchome. Dzięki nim będą Państwo mogli ugryźć z pełną siłą, śmiać się ile dusza zapragnie, mieć wyraźną wymowę oraz poczuć się pewnie i bezpiecznie.
Do mocowania protez polecamy system Ankylos® SynCone® .Stabilizacje umożliwiają implanty, które mocno zrastają się ze szczęką. To one troszczą się o stabilne osadzenie i utrzymanie protezy. Takie postępowanie implantologiczne jest dziś przeprowadzane w sposób prosty i delikatny.
Używając systemu Ankylos® SynCone® już po około dwóch godzinach od rozpoczęcia zabiegu mogą Państwo, w większości przypadków, opuścić klinikę wraz z mocno osadzoną i stabilną protezą i już w krótkim czasie rozpocząć aktywne gryzienie i żucie.
Ankylos® SynCone® jest opatentowaną i unikalną metodą leczenia, natychmiastowo poprawiającą utrzymanie protezy całkowitej dolnej.
Jest to leczenie bezpieczne, szybkie i stosunkowo niedrogie. Polega ono na wprowadzeniu w przedniej części żuchwy 4 implantów Ankylos® i osadzeniu na nich specjalnych elementów podpierających i utrzymujących protezę nazywanych SynCone®.
To wszystko jest wykonane podczas działania znieczulenia miejscowego i trwa niecałe 2 godziny. Zaraz po zabiegu pacjent odczuwa natychmiastową poprawę utrzymania protezy w ustach. Jest ono tak silne, że pozwala na swobodne odgryzanie nawet twardych pokarmów takich jak jabłko i odzyskanie radości ze spożywania posiłków.


Załączniki

Informacje a-z.pdf [212,33 KB]